La Cautiva Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció |
| Sporttevékenységek Lovaglás | Spa és relaxáció Jacuzzi | Gyerekbarát Kiságyak |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A La Cautiva Villa Lozano jakuzzival várja a pihenni vágyó vendégeket.
A Los Nogales körülbelül 4 km-re, az Encuentro Rio Yala Y Rio Grande pedig körülbelül egy 10 perces autóútra helyezkedik el a villától.
Az ingatlan magába foglal egy fürdőszobát bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval. Hajszárító, háziköntösök és fürdőlepedők is biztosított az ön kényelméért.
A La Cautiva Villa konyhája elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt. A környékbeli közlekedési lehetőségek közé tartozik a csak 150 méter távolságra található Av. Eva Peron y Gorriti buszpályaudvar. A vendégek helyszíni tevékenységeket is élvezhetnek, beleértve a lovaglást.
- Repülőterek
- Gobernador Horacio Guzman nemzetkozi repuloter50 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- 24 órás recepció
- Háziállat nem engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Allergiamentes szobák
- Tűzoltó készülékek
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Jacuzzi
- Lovaglás
Szolgáltatások
- Reptéri transzfer felár ellenében
- Mosoda
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Üdvözlő ital
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Minibár
- Hangszigetelt ablakok
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Kiságyak
- Szőnyegezett padló
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen szolgáltatásokat kínál a La Cautiva Villa vendégeinek?
A La Cautiva Villa olyan szolgáltatásokat nyújt, mint a 24 órás recepció. - ❓
A La Cautiva Villa engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a La Cautiva Villa nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a La Cautiva Villa területén tartózkodunk?
Lozano nevezetességei közé tartozik a Lagunas de Yala és a Los Nogales, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a La Cautiva Villa területétől. Ezenkívül az Encuentro Rio Yala Y Rio Grande (3 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Vannak a vendégek számára elérhető wellness-szolgáltatások az ingatlan területén?
Az ingatlan villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a jakuzziban pihenhetnek.